Quality Ödül Töreni’nde Yıldızlar Geçidi

Quality Of Magazine Dergisi tarafından bu sene 8. düzenlenen Quality Ödül Töreni’nde ünlüler geçidi yaşandı.

Quality Ödül Töreni’nde Yıldızlar Geçidi
Quality Ödül Töreni’nde Yıldızlar Geçidi Meltem Yuksel
Bu içerik 9648 kez okundu.

Bu yıl 8. düzenlenen Quality Ödül Töreni Ağaoğlu Ana Sponsorluğunda, Portaxe Baltalimanı’nda muhteşem bir törenle gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu ise Vatan Şaşmaz üstlendi.

Sanat, medya ve iş dünyasının başarılı isimlerinin davetli olduğu gecede 26 kategoride ödüller sahipleriyle buluştu. Zara, Orhan Gencebay, Derya Uluğ, Serkan Kaya ve İzzet Yıldızhan şarkılarıyla misafirlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncularının da yer aldığı gecede dizide İlyas karakterine hayat veren Ozan Akbaba, En Quality Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Başarılı oyuncu ödülünü diziye son anda dahil olan Zara’nın elinden aldı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yılda bu ödüle Oktay Kaynarca layık görülmüştü.

Yaşam Boyu Onur Ödülüne usta oyuncular ödülüne ise Tarık Ünlüoğlu ve Selçuk Yöntem layık görüldü.  Sanatçılar ödüllerini Ahmet Özhan’ın elinden aldı.

Dizide Tipi’nin ablası Emine karakterine hayat veren Sevil Akı, Ozan Akbaba’nın mutlu anını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, “edho’nun yakışıklısı, benim de kıymetlim, En Quality Erkek oyuncu ödülünü aldı. Hep böyle kal Ozan’cım, yolun hep açık eminim” notunu yazdı.

Meryem Uzerli ve Oktay Kaynarca’nın da davetliydi.  Tesyev  En Quality Vakıf Ödülüne layık görülürken Vakıf Başkan’ ı Yavuz Kocaömer’ e ödülünü ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’dan aldı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlüler Küba'nın Altını Üstüne Getirdi

 

 

 

Quality Ödül Töreni Quality Of Magazine Dergisi Ozan Akbaba Meryem Uzerli Tarık Ünlüoğlu Oktay Kaynarca Sevil Akı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zara Selçuk Yöntem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500