Rahim Kanseri İçin Külodunu Çıkardı

Rahim kanserine yakalanan kadınlara dikkat çekmek amacıyla düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesine katılım gösteren dünyaca ünlü model Cara Delevingne, verdiği pozla kampanyaya destek verdi.

Rahim Kanseri İçin Külodunu Çıkardı
Rahim Kanseri İçin Külodunu Çıkardı Nilay Işık
Bu içerik 2591 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Rahim kanserine yakalanan kadınlara dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bir yardım kampanyasına destek olmak isteyen dünyaca ünlü model Cara Delevingne, verdiği pozla bu anlamlı projenin bir parçası oldu.

Rahim kanseri ile mücadele etmek amacıyla hazırlanan 'Bayan Bahçe' isimli projeye katılan ünlü model, proje kapsamında hazırlanan klibi sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda yüzde 41'i doktora gitmekten çekindiği, utandığı veya hastalık hakkında konuşmak istemediği tespit edilen rahim kanseri hastalarının tedavi için doktora gitmelerini teşvik etmeyi amaçlayan bu proje, Cara Delevingne'nin hayranları tarafından da takdir edildi.

cara delevingne delevingne cara delevingne rahim kanseri cara delevingne instagram cara delevingne lady garden lady garden rahim kanseri cara delevingne boyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500