Rahminin Alındığını Kimseye Söyleyemedi

Bir magazin programına telefona bağlanan Yeşim Salkım, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Rahminin Alındığını Kimseye Söyleyemedi
Rahminin Alındığını Kimseye Söyleyemedi Nilay Işık
Bu içerik 1415 kez okundu.

Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu tarafından sunuculuğu üstlenilen 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programına telefonla bağlanan Yeşim Salkım, özel hayatına dair ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Galerici Murat Karabova ile aşk yaşadığı yönündeki iddialara açıklık getiren Salkım, herkesten gizlediği bir gerçeği de canlı yayında itiraf etti. Karabova'nın eski bir dostu olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı, çok zor bir süreçten geçtiğini ve iki sene önce yaşadığı boşanmanın travmasını hala atlatamadığını söyledi.

Eski eşi Hakan Eratik ile hiç beklemediği bir anda boşandıklarını ve 5,5 yaşında bir kızının olduğunu belirten Salkım, o dönem kendisine konulan rahim kanseri teşhisinden bahsetti. Rahminin alındığını, karnında 38 dikiş olduğunu ve kanserin eşiğinden döndüğünü ifade eden ünlü şarkıcı, çok zor günler geçirdiğini fakat bunu kimseyle paylaşamadığını çünkü başka dertlerinin olduğunu dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Adele'in Babası Türk Çıktı
 
Yeşim Salkım Yeşim Salkım Kanser Yeşim Salkım İhanet Yeşim Salkım Hakan Yeşim Salkım Hakan Uzan Yeşim Salkım Hakan Eratik Yeşim Salkım Boşandı Yeşim Salkım Kızı Seren Serengil Cengiz Semercioğlu Duymayan Kalmasın Hakan Eratik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500