Recep Aktuğ İsyan Etti

Geçtiğimiz akşam Kaan Erkam’ın ev sahipliğinde Beyoğlu'nda Recep Aktuğ'a vefa gecesi düzenlendi. Selçuk Ural, Mehmet Ulay ve Anta Toros gibi sanatçıların katıldığı organizasyona oyuncu Recep Aktuğ rahatsızlığı nedeniyle katılamadı. Gecede toplam 3.000 TL gelir elde edilirken Aktuğ, hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabında açıklık getirmek zorunda kaldı.

Recep Aktuğ İsyan Etti
Recep Aktuğ İsyan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 827 kez okundu.

Geçtiğimiz akşam Kaan Erkam’ın ev sahipliğinde Beyoğlu'nda Recep Aktuğ'a vefa gecesi düzenlendi. Selçuk Ural, Mehmet Ulay ve Anta Toros gibi sanatçıların katıldığı organizasyona oyuncu Recep Aktuğ rahatsızlığı nedeniyle katılamadı.

Geceye özel bir video çeken ünlü oyuncu, “Sizlerle birlikte olmayı çok isterdim ama maalesef şu anda doktorum da izin vermediği için hiçbir yere hareket edemiyorum. Orada olduğunuzu ve bana güç verdiğinizi biliyorum. Kalbim sizlerle” şeklinde konuştu.

Bu özel organizasyona davet edilen ünlü isimlerin gitmemesi ‘Recep Aktuğ’a vefasızlık’ olarak yorumlanmıştı. Çıkan haberlerin ardından Recep Aktuğ, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Benim adıma bir takım paraların toplandığını, sanki muhtaçlık durumu varmış gibi bir yansıma gösterildi. Yazılara üzüldüm. Arkadaşların bunlardan haberi yok. 'Sırtımdaki çimentodan dolayı dışarı çıkamıyor, eve hapis kaldı' denmiş böyle bir şey yok. Doktorlar sadece dışarıdan enfeksiyon kapmamam adına bunu yasakladılar. Nekahat dönemidir. Bu ağrıların geçmesini bekliyorum.“

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eşref Kolçak Hastaneye Kaldırıldı

Selçuk Ural Mehmet Ulay Anta Toros Recep Aktuğ Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500