'Reis' Filminin Fragmanı Yayınlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan Reis filminin fragmanı yayınlandı.

'Reis' Filminin Fragmanı Yayınlandı
'Reis' Filminin Fragmanı Yayınlandı Meltem Yuksel
Bu içerik 3532 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemine kadarki yaşamını konu alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılan “Reis" filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz'un yapımcılığını Ali Avcı'nın üstlendiği filmde,1933'te yaşanan gerçek bir olayla başlayacak ve Erdoğan'ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikayesi anlatılacak.

Film, 6 yaşındaki Erdoğan'ı ele alarak onun gözünden bir dönem hikayesi anlatacak. Reha Beyoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan benzerliği de dikkat çekiyor. Recep Tayyip Erdoğan'ı Reha Beyoğlu canlandırırken eşi Emine Erdoğan'ı ise Seksenler dizinde tanıdığımız Özlem Balcı oynuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Bayraktar, Abidin Yerebakan, Orhan Aydın, Ali Yaylı, Alper Türedi, Aydan Çakır, İsmail Hakkı, Volkan Başaran, Yener Gürsoy ve Ercan Demirel yer alıyor.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan erdoğan reis filmi erdoğan filmi erdoğanın hayatı resim filmi izle resim filmi fragman resim filmi fragman izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500