Reis İntikam Peşinde

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ Salı akşamına damgasını vuracak bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Reis İntikam Peşinde
Reis İntikam Peşinde Meltem Yuksel
Bu içerik 7442 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bu akşam 70. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide Hızır Reis’in intikam planları içinde CIA önemli adamlarını öldürmek vardır. Abisini kaybeden Ceylan bu planlara dahil olmak için kendisini öne atar.

Davut'un ölümü kimse için sürpriz olmasa bile bu üzücü olaydan sonra toparlanmak zor olmuştur. Hızır Çakırbeyli en önemli cephesini yani devleti artık kaybetmiştir. Şimdi sıra mantıklı düşünüp intikam alabilmek için hazırlanmaya gelir. CIA'in en önemli adamını öldürme planını yapan Reis, Ceylan’ın kendisini öne atmasından dolayı endişe duyar.

Bu iş gerçekleşirse hem intikam alınmış hem de devlet içindeki pisliklerden biraz olsun temizlenmiş olacaktır. Ceylan üstlendiği bu ölümcül görev için herkesi ikna etmeyi başarır.

Bundan sonra sıradaki isim Davut'u öldürebilmenin verdiği güvenle kendini masanın lideri olarak gören Rüstem'dir. Serkan'ın oyunlarının ortaya çıkmasından sonra başa geçen Nevzat ise bir an evvel Rüstem'i de alabilmek için pazarlık yapmaya başlar.

İşkence sırasında sevdikleriyle ilgili şüpheye düşürülen Tipi ve Şahin Ağa kırdıkları kalbi onarmak için uğraşırlar fakat bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Tipi'nin, Reis ve Gönül’le başarabilmesi için tek çare Meryem’dir.

Ünal Kaplan ise Ceylan'ın kendisinden bir iyilik istemesi durumunda karşılık olarak ona evlenmeyi teklif edecektir.

 

 

MAGAİZNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aşkın'ın Transparan Kıyafeti Olay Oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70 Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. Bölüm İzle ATV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500