Rengarenk Bir Festival: Color - Up!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Beşiktaş Belediyesi’nin geçen sene ilk kez geçen sene düzenlediği Color Up, bu sene de eğlenceli dakikalara sahne oldu. Bebek girişinden başlayan Color Up koşusu ile renklenen katılımcılar, koşunun son durağı olan Kuruçeşme Trafik Vakfı Otoparkı’nda yapılan konserlerle eğlendi.

Rengarenk Bir Festival: Color - Up!
Rengarenk Bir Festival: Color - Up! Dilay Aydın
Bu içerik 14744 kez okundu.

 

Bebek Sahili’nde başlayan koşuya binlerce insan katıldı. Atılan çeşitli renklerdeki boyalarla olağanüstü bir görüntü oluşturan katılımcılar, konser alanında yapılan DJ, uçuş ve dans gösterileri ile eğlencenin doruğuna ulaştı.

Yaş sınırlaması olmayan Color - Up etkinliğine katılım ücretsizdi. Atılan boyaların nişastadan yapılmış olması nedeniyle insan sağlığına zarar vermemesi insanların bu etkinliğe gönül rahatlığı ile katılmasının birinci etkeniydi.

Koşunun ardından alana gelindiğinde geri sayımla birlikte boyaların fırlatılması oldukça renkli anlara sahne oldu. Binlerce insanın aynı anda eğlendiği muhteşem etkinlik, akşam saatlerinde yerini ünlü sanatçılara bıraktı.

Saatler 20.30’u gösterdiğinde, sahneyi Murat Boz devraldı. En sevilen şarkılarını Beşiktaş’lı vatandaşlar için söyleyen ünlü şarkıcı, seyircilerden tam puan aldı. Yeni çıkardığı albüm Janti’den okuduğu parçalarla herkesi eğlendirmeyi başaran Murat Boz, saat 22.00’da sahneyi Hadise’ye bıraktı.

Hadise ise söylediği şarkılarla yeri yerinden oynattı. Seyircilerin saatlerdir eğlenmesine rağmen enerjinin hiç düşmediği konserde unutulmaz anlar yaşandı. Hadise’yi ‘Deli Oğlan’ şarkısının ‘’Hele bir öp bakalım, kızı dudağından’’ kısmında öperek seyircileri şaşırtan Murat Boz, parçanın devamında ünlü şarkıcıya eşlik etti.

Ancak konserlerin öncesinde bazı vatandaşlar talihsiz anlar yaşadı. Konser alanına sığamayan birçok insan geri dönmek zorunda kaldı. Geçen sene Kuruçeşme Arena’da yapılan festivalin, katılımcının fazla olacağı bilindiği halde neden önceki seneden daha küçük bir alanın tercih edildiği merak konusu oldu.

color up color up gençlik festivali beşiktaş gençlik festivali bebek sahili koşu color up bebek hadise murat boz murat boz konser hadise konser murat boz color up hadise color up son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500