Reyting Rekoru Kıran Dizide Yüzü Yanan Oyuncu Kim?

Star TV ekranlarından yayınlanan ve kısa süre içinde büyük beğeni kazanan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ de pilates hocası Burcu karakterine hayat veren Duygu Sarışın’ın yüzünün yandığı iddia edilmişti. Ay Yapım konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Reyting Rekoru Kıran Dizide Yüzü Yanan Oyuncu Kim?
Reyting Rekoru Kıran Dizide Yüzü Yanan Oyuncu Kim? Meltem Yuksel
Bu içerik 1424 kez okundu.

Star TV ekranlarından yayınlanan ve kısa süre içinde büyük beğeni kazanan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ de pilates hocası Burcu karakterine hayat veren Duygu Sarışın’ın yüzünün yandığı ve Bağcılar Araştırma Hastanesi'ne götürüldüğü öne sürülmüştü.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ay Yapım, haberlerin gerçeği yansıtmadığı ve genç oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğunu ve Arzı karakterine hayat veren Tülin Özen’in ufak bir kaza geçirdiğini belirtti.

İşte yapım şirketinden yapılan o açıklama;

'Ufak Tefek Cinayetler' dizi setinde Duygu Sarşın’ın kaza geçirdiğine ilişkin çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Setimizde her hangi gibi bir oyuncumuz ya da çalışanımız kaza geçirmemiştir. Ancak başrol oyuncularımızdan Tülin Özen geçtiğimiz hafta evinde ufak bir kaza atlatmış ve setine ara verilmiştir.'

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise’ye Dost Değil Kardeş Kazığı

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler İzle Ufak Tefek Cinayetler Fragman Duygu Sarışın Ay Yapım Tülin Özen Star TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500