Ronaldo’nun İhanet Gecesi

Portekiz basını Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun hamile sevgilisi Georgina Rodriguez'i 21 yaşındaki Natacha Sofia isimli genç kadınla aldattığı iddiasıyla çalkanıyor.

Ronaldo’nun İhanet Gecesi
Ronaldo’nun İhanet Gecesi Meltem Yuksel
Bu içerik 8458 kez okundu.

Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun hamile olan kız arkadaşı Georgina Rodriguez'i aldattığı iddiaları Portekiz basınında büyük ses getirdi.

Portekiz yayın yapan TV Guia isimli dergi ülkenin popüler programlarından 'Mujeres Hombres Viceversa'nın yarışmacılarından Natachia Sofia'nın açıklamalarına yer verdi. Birkaç gün önce Portekiz basını, Ronaldo'nun bir kadınla otelde buluştuğunu iddia etmiş ve Sofia da bu kadının kendisi olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine mesaj attığını söyleyen genç kadın 3. mesajdan sonra cevap verdiğini, Ronaldo'yla bir otelde buluşup ateşli bir gece geçirdiklerini öne sürdü. Eve dönerken taksinin parasını da futbolcunun ödediğini belirten Sofia, Ronaldo ile yeniden iletişime geçmek istediğini fakat kendisini her yerden engellediğini anlattı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Acılı Eşten Yürek Yakan Paylaşım

Real Madrid Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez Natacha Sofia Portekiz İhanet Futbol Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500