"Ruhu Çirkinlerden Sen Bizi Koru!"

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım aracılığıyla isim vermeden hakaretlerde bulundu.

Nilay Işık
Bu içerik 12406 kez okundu.

Reyting zirvelerini kimseye kaptırmayan efsanevi dizi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım aracılığıyla isim vermeden hakaretler etti.

Bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Kaynarca, Allah'a seslenerek ruhunu yüce yarattıkları ile nasıl başa çıkacağını çözmek istediğini ifade etti. Hem kendisi hem de ruhu çirkin olup hayata çirkinlik katmaya gelmişlerden uzak durulması tavsiyesinde bulunan ünlü oyuncu, güzel olunmasını ve güzel kalınmasını önerdi.

Bu enteresan paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken ve isim vermeden birilerine imada bulunduğu anlaşılan Kaynarca'nın, dizideki rol arkadaşı Meryem Uzerli ile aşk yaşadığı iddialarını ortaya atanlara sinirlendiği şeklinde yorumlar yapıldı. Aşk iddiaları hakkında konuşan başarılı oyuncu sinirlenmiş ve manyağın birinin bir kuyuya taş attığını ve herkesin de buna inandığını ifade ederek iddiaları yalanlamıştı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

DiCaprio Oscar'ı Nusret'e Devretti
 
Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm EDHO Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500