Rüzgar Çetin: Çok Mutluyum

Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş’ta gerçekleştirdiği trafik kazasından sonra bir polis memurunun şehit olmasına sebep olmasına Rüzgar Çetin, ilk kez konuştu.

Rüzgar Çetin: Çok Mutluyum
Rüzgar Çetin: Çok Mutluyum Tuğçe Tekin
Bu içerik 1653 kez okundu.

Sevilen yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, geçen gece Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı. Geçen yıl Ocak ayında Beşiktaş’ta gerçekleşen trafik kazası sonrasında bir polisin şehit olmasına sebep olan ve yaklaşık dokuz ay tutuklu kalmasının ardından dışarı çıkan Rüzgar Çetin, kız arkadaşlarıyla birlikteydi.

Neşeli bir sohbet sırasında gazetecileri fark eden Rüzgar Çetin, masadan ayrılarak arka taraflara geçti, Kısa bir sürenin ardından mekandan tek başına ayrıldı. Kazanın ardında gazetecilerden sürekli kaçan Rüzgar Çetin, mekandan çıkmadan önce ilk defa kameraların karşısına geçerek sorulara yanıt verdi.

Yurt dışına çıkış yasağı olduğu söylentilerini yalanlayan Çetin, “Yargıtay süreci sürüyor. Beklemedeyiz, inşallah iyi bir sonuç çıkacak. Şu an mutluyum” açıklamasını yaptı.

Olanların etkisinden hala kurtulamadığını ifade eden Çetin, “Hayatımda çok şey değişti. Bunları bir gün uzun uzun konuşuruz” dedi.  

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Hem Siğilli Hemde Makyajsız

Sinan Çetin Ruzgar Çetin Kaza Şehit Nişantaşı Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500