Rüzgar Erkoçlar Damat Oluyor

Bir süredir evlilik hazırlıkları içerisinde olduğu bilinen ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sevgilisine evlenme teklifi etti.

Rüzgar Erkoçlar Damat Oluyor
Rüzgar Erkoçlar Damat Oluyor Nilay Işık
Bu içerik 1878 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Tuğba Beyazoğlu ile bir süredir aşk yaşamakta olan ve evlilik hazırlıkları içerisinde olduğu bilinen ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sevgilisine evlenme teklifi etti.

14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlamak için gittikleri mekanda sevgilisine evlenme teklifi eden Erkoçlar, genç kadını şaşkına çevirdi. Gözyaşlarına boğulan ve Erkoçlar'a 'evet' yanıtını veren Beyazoğlu, yaşadıklarını Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Gittikleri mekanda Sevgililer Günü nedeniyle karikatüristin bulunduğunu ve masalarının ayarlanmasını bekledikleri anda vakit doldururken kendilerini çizdirmeye karar verdiklerini belirten Beyazoğlu, aslında her şeyin planlı olduğunu sonradan öğrendiğini açıkladı. Romantik teklifin sahibi Rüzgar Erkoçlar da sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir paylaşımda bulundu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Saçlarını Hangi Rol İçin Feda Edecek?
 
Rüzgar Erkoçlar Rüzgar Erkoçlar Sevgilisi Rüzgar Erkoçlar Evlenme Teklifi Rüzgar Erkoçlar Instagram Rüzgar Erkoçlar Eski Hali Rüzgar Erkoçlar Tuğba Beyazoğlu Tuğba Beyazoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500