Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Müjdesi

Geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonunun ardından magazin gündeminden düşmek bilmeyen Rüzgar Erkoçlar, nişanlanacağını duyurdu.

Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Müjdesi
Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Müjdesi Nilay Işık
Bu içerik 2652 kez okundu.

Geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonu ile birlikte erkek olan ve magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi ile nişanlanacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde ilk defa el ele görüntülendiği sevgilisini magazincilerden gizlemekten vazgeçen Erkoçlar, ilişkisini bir adım daha ileriye taşıma kararı aldı.

Önceki akşam Bebek'te objektiflere yakalanan ünlü oyuncu, özel hayatına ve kariyerine yönelik merak edilenleri cevapladı. Sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile ailelerini tanıştırdıklarını açıklayan Erkoçlar, 14 Şubat 2017 tarihinde evlenme teklifi edeceğini ve ardından nişanlanacaklarını söyledi.

Pek çok dizi teklifi almasına rağmen televizyon dünyasında yer almayan ünlü oyuncu, en doğru projede yer almak için seçici olduğunu belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Anne-Kız Bir Gün Arayla Vefat Etti
 
rüzgar erkoçlar rüzgar erkoçlar boyu rüzgar erkoçlar instagram rüzgar erkoçlar saç rüzgar erkoçlar sevgilisi rüzgar erkoçlar kız arkadaşı rüzgar erkoçlar tuğba tuğba beyazoğlu rüzgar erkoçlar evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500