Rüzgar'a Yine Hapis Yolları Göründü

Karıştığı trafik kazasında bir polis memurunun ölümüne yol açan Rüzgar Çetin, 7 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum edildi.

Rüzgar'a Yine Hapis Yolları Göründü
Rüzgar'a Yine Hapis Yolları Göründü Nilay Işık
Bu içerik 931 kez okundu.

Sinan Çetin'in, karıştığı trafik kazasında bir polis memurunun ölümüne yol açan oğlu Rüzgar Çetin, 7 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum edildi.

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 19. Ceza Dairesi'nde gerçekleştirilen ilk duruşmaya avukatları ile birlikte katılan sanık Rüzgar Çetin için kötü haber geldi.

Davaya ilişkin karar doğrultusunda bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne ve bir kişinin yaralanmasına neden olmakla suçlanan Çetin, 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Hakkında verilen 6 yıl 3 ay hapis cezasının oy çokluğuyla tahliye edilmesinin ardından harekete geçerek mahkeme kararına itiraz eden İstanbul Cumhuriyet Savcısı Ekrem Şakar'ın, dosya kapsamı ve toplanan delillere uygun olarak üst sınırdan cezalandırılmasını istediği Çetin için verilen karar acı oldu. 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan genç adamın ehliyetine de 2 yıl süreyle el konulmasına hükmedildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Beklenen Bebek Nihayet Doğdu
 
rüzgar çetin davası rüzgar çetin annesi rüzgar çetin tahliye rüzgar çetin ekşi rüzgar çetin serbest rüzgar çetin rüzgar çetin tahliye oldu rüzgar çetin babası rüzgar çetin kız arkadaşı rüzgar çetin sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500