Rüzgar'ın Sevgilisi Olmayı Hakaret Gördü

Rüzgar Erkoçlar'ın, magazinciler tarafından görüntülenmelerine ve fotoğraflarının çekilmesine çok sinirlenen sevgilisi tepkisini sert bir şekilde ortaya koydu.

Rüzgar'ın Sevgilisi Olmayı Hakaret Gördü
Rüzgar'ın Sevgilisi Olmayı Hakaret Gördü Nilay Işık
Bu içerik 3674 kez okundu.

Cinsiyet değiştirerek erkek olan eski oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın, magazinciler tarafından görüntülenmelerine ve fotoğraflarının çekilmesine çok sinirlenen sevgilisi sert bir şekilde tepki gösterdi.

Hem menajeri hem de sevgilisi olduğu iddia edilen bir kadınla objektiflere yakalanan Erkoçlar hakkında ortaya atılan bu iddia herkesi şaşırttı.

30 yaşındaki oyuncunun menajeri olduğu bilinen kadın, fotoğraflarını çeken habercilere 'Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?' diyerek tepki gösterdi. Rüzgar Erkoçlar'ın menajeri olduğunu ve birlikte oldukları fotoğrafların silinmesini istediğini ifade eden kadın, fotoğrafların izinsiz çekilmesine sert şekilde tepki gösterdi.

 Tartışma esnasında Erkoçlar'ın ise olaya karışmadan sokakta yürümeye devam etmesi bir hayli dikkat çekti.

rüzgar erkoçlar ekşi rüzgar erkoçlar kimdir rüzgar erkoçlar sesi rüzgar erkoçlar son hali rüzgar erkoçlar boyu rüzgar erkoçlar rüzgar erkoçlar instagram rüzgar erkoçlar mesleği rüzgar erkoçlar sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500