Sabriye Hem Ağladı Hem Ağlattı

Ünlüler takımı yarışmacısı Sabriye Şengül, dün akşam ekrana gelen bölümde duygusal bir anısını paylaştı. Sabriye anısını anlatırken gözyaşlarına hâkim olamadı.

Sabriye Hem Ağladı Hem Ağlattı
Sabriye Hem Ağladı Hem Ağlattı Ecem Şenol
Bu içerik 2906 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlüler takımı yarışmacısı Sabriye Şengül, dün akşam ekrana gelen bölümde duygusal bir anısını paylaştı. Boksör yarışmacının konuşurken anlattığı anısıyla gözyaşlarına zor hâkim olamaması dikkat çekerken, Sabriye, eski nişanlısıyla olan anısını anlatırken zaman zaman kendini zor tuttu.

Sabriye, doğum günü var diye biriktirdiği parayla ona bir kazak aldığını ve yetmez diye bir de çiçek yanına çiçek aldığını ifade etti. Onu beklediğini aktaran Sabriye, hediyesini verip kutlamak için mahallede oturup beklediğini dile getirdi.

 

Hediyeyi almaya çok geç bir vakitte geldiğini ve o kişinin doğum gününü evde kutladığını ifade eden Sabriye, kendisini evde doğum gününe çağırmaya tenezzül etmediğini de aktardı. Hediyesini verdikten sonra da hiçbir zaman üzerinde görmediğini belirten Survivor Sabriye, sevdiği kişinin ailesinin istediği kişiyle nişanlandığını gözyaşları içinde anlattı.

Sabriye daha sonra kendisini sevdiğini söyleyen bir kişinin, nasıl ailenin istediği kişiyle nişanlandığını sorduğunu ve demek ki, kendisini sevmediğini söylediğini aktardı. Dövüş sporuna başladığından beri hayatının değiştiğini belirten Sabriye hangi avukatın kızı boks yapar, dövüş sporu yapar diye de sordu. Sabriye yüzden herhalde içimdeki birikintilerin intikamını ringten aldığını itiraf etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şiddet İddialarına Aldırmadı Evlendi

Survivor Sabriye Açıklama Anı Ünlüler Takımı Sabriye Şengül Boks Duygusal Anlar Ağlama Eski Sevgili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500