Saçlarını Hangi Rol İçin Feda Edecek?

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, reklam yüzü olduğu şampuan markası tarafından düzenlenen basın toplantısında samimi açıklamalarda bulundu.

Saçlarını Hangi Rol İçin Feda Edecek?
Saçlarını Hangi Rol İçin Feda Edecek? Nilay Işık
Bu içerik 1172 kez okundu.

Ekranların en çok beğenilen isimlerinden biri olan Serenay Sarıkaya, reklam yüzü olduğu şampuan markası tarafından düzenlenen basın toplantısında kendisine dair samimi itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz gün Ortaköy Feriye Palas'ta gerçekleştirilen tanıtım katılan Sarıkaya, yeni saç stili ile bir hayli dikkat çekti. Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan ünlü oyuncu, izleyicilerin kendisini en çok Barış Arduç'la aynı projede görmek istediklerini duyunca 'Neden olmasın?' ifadelerini kullandı.

Son dönemde büyük yankı uyandıran 'Vatanım Sensin' dizisinin sıkı bir takipçisi olduğunu açıklayan Sarıkaya, bu dizide oynamak istediğini belirterek rol alacağı internet dizisiyle ilgili bilgi verdi. Dizinin hikayesinin kendisini çok etkilediğini ve bu nedenle bu projede yer almak istediğini itiraf eden başarılı aktris, bu proje aracılığıyla bir risk almak istediklerini vurguladı.

Rol için saçlarından vazgeçip vazgeçmeyeceği sorusunu tereddüt etmeden cevaplandıran güzel oyuncu, çok güzel bir rol, iddialı bir iş ve güvendiği bir yönetmen için saçlarını feda edebileceğini söyledi. Bu tür şeylerin zaten yapılması gereken şeyler olduğunu hatırlatan Sarıkaya, değişimin işe yaradığını ve oyuncuların böyle riskler almalarının gerektiğini dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Gözü Ondan Başkasını Görmüyor
 
Serenay Sarıkaya Serenay Sarıkaya Sevgilisi Serenay Sarıkaya Kerem Bursin Serenay Sarıkaya Saç Serenay Sarıkaya Yeni Saç Serenay Sarıkaya Reklam Serenay Sarıkaya Dizi Serenay Sarıkaya Şampuan Vatanım Sensin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500