Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı

Sagopa Kajmer olarak bilinen ünlü rapçi Yunus Özyavuz, Instagram hesabından eşi Kolera (Esen Güzel) ile 11 yıllık evliliklerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı
Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı Meltem Yuksel
Bu içerik 1841 kez okundu.

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ile Kolera olarak tanınan eşi Esen Güzel 11 yıllık evliliklerini sonlandırdıkları sosyal medya hesapları üzerinden sevenlerine duyurdu.

Kajmer ayrılık haberini şu sözlerle duyurdu;

“20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen(Kolera) ,aldığımız ortak karar doğrultusunda ayrıldık, evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettarım. Bundan sonrasında her ikimiz içinde bambaşka hayatlar var. O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren, her ikimizin de müziğine kulak veren, konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler. Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orada kalacak. Sevgilerimle Yunus”

20 yıllık dost ve 11 yıllık eş olan Kolera ise; 

“Herkese selam!20 yıllık dostum,11 yıllık canım eşim Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ile bugün evliliğimizi resmi olarak sonlandırdık. Kendi isteğimle Melankolia Müzik Yapım Dağ. Ltd.Şti.deki tüm haklarımı ve youtube koleraflow kanalımı Sago'ya devrettim. Birlikteliğimizi bugüne dek destekleyen tüm sevenlerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yıllarca Sago Kolo ikilisi olarak bizi bir gördüğünüzü ve bu habere cok üzüleceğinizi biliyorum/biliyoruz ancak bugün haberi sizlerle paylaşma günü. Müzik hayatıma gelirsek Rap yapmaya devam ediyorum hala stüdyom var bunu da sevenlerimin aklında soru işareti kalmasın ve üzülmesinler diye söylüyorum. Yepyeni solo ve düet çalışmalar yolda. Bazılarının beatleri Sago'ya ait çoktan yarılanmış şarkılar paylaştığımda şaşırmayın... Sizlerden gereken hassasiyeti gösterip Sago ile ilgili paylaşımlarınıza bundan sonra beni etiketlememenizi rica ediyorum. Birlikte çekildiğimiz fotoğrafları da umarım paylaşmaya devam etmezsiniz. Böylelikle bize iyilik yapmış olursunuz. Artık her ikimiz için de yeni bir hayat başladı sizi de bunun farkındalığına rica ile davet ediyorum. Hassasiyetiniz için teşekkürler kucak dolusu sevgiler...” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tülin Şahin’e Müstehcen Şaka

Sagopa Kajmer Kolera Yunus Özyavuz Esen Güzel Instagram Boşanma Rap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500