Şahan Evlilikle Baştan Yaratıldı

İstanbul Çubuklu'da bulunan evinin bahçesinde özel olarak organik ürünler yetiştiren eşi Selin Gökbakar sayesinde 15 kilo vermeyi başaran Şahan Gökabakar, herkesi bir hayli şaşırttı.

Şahan Evlilikle Baştan Yaratıldı
Şahan Evlilikle Baştan Yaratıldı Nilay Işık
Bu içerik 1895 kez okundu.

Komedyen Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar tarafından İstanbul Çubuklu'da bulunan evinin bahçesinde yetiştirilen organik ürünler sayesinde 15 kilo vermeyi başardı.

Geçtiğimiz sene dünya evine giren ve Çubuklu Vadi Konakları'ndan yaklaşık 15 milyon liraya lüks bir villa satın alan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar, sağlıklı ve dengeli beslenmek amacıyla villa bahçesinde organik sebzeler yetiştirmeye başladı.

Hem oğullarını hem de kendilerini düşünen ikili, bu konuda zaman zaman da komşuları Engin Altan Düzyatan ile eşi Neslişah Alkoçlar'dan destek aldı.

Selin Gökbakar'ın bu yoğun çabaları ve sağlıklı yemekleri neticesinde 15 kilo vermeyi başaran Şahan Gökbakar, herkesi bir hayli şaşırtmayı başardı.

şahan gökbakar şahan gökbakar eşi selin ortaçlı selin gökbakar şahan gökbakar selin gökbakar şahan gökbakar oğlu şahan gökbakar oğlu deniz efe deniz efe gökbakar engin altan düzyatan şahan gökbakar kilo verdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500