Şahan'dan Savcılığa Açık Çağrı

Reina saldırısının ardından sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösteren ünlü isimler arasına dahil olan Şahan Gökbakar, hayatını kaybedenlerin ardından 'oh olsun' diyenlere sert çıktı.

Şahan'dan Savcılığa Açık Çağrı
Şahan'dan Savcılığa Açık Çağrı Nilay Işık
Bu içerik 2169 kez okundu.

Reina'da gerçekleştirilen ve 39 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan hain terör saldırısının ardından sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösteren ünlü isimler arasına dahil olan Şahan Gökbakar, yaşananlara sert cümlelerle tepki gösterdi.

Bir yılbaşı günü, savunmasız ve masum insanları katleden terörü lanetlediğini belirten Gökbakar, bu olaydan sonra sosyal medya üzerinde çokça yer alan 'oh olsun, bunlara müstahak' minvalindeki ifadeleri yazanlara adeta ateş püskürdü.

Bu tür yorumlar yapanları 'ahlaksız, çirkin, insanlık dışı ve vicdansız' kelimeleri ile nitelendiren ünlü oyuncu, birilerinin ölümünden zevk alan insanlarla aynı ülkede yaşıyor olmanın çok acı olduğunu söyledi.

Bilişim suçları savcılarına ve herhangi bir devlet yetkilisine ya da bir ünlüye edilen hakaret suçu üzerine 4-5 saat içinde harekete geçen bilişim polisine seslenen Gökbakar, bu nefret suçunu işleyen kişilerin de IP tespiti ile yakalanması ve ceza alması gerektiğini belirtti. Provokasyon yaratmaya çalışan hainlerin ancak bu yolla yakalanabileceğini ifade eden ünlü oyuncu, tüm şehitlere ve hayatını kaybeden insanlara Allah'tan rahmet dilediğini vurguladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Kıvanç Yılbaşında Hastanelik Oldu
 
şahan gökbakar şahan gökbakar eşi şahan gökbakar karısı şahan gökbakar oğlu şahan gökbakar baba oldu şahan gökbakar instagram şahan gökbakar reina reina reina saldırısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500