Şahan’dan Yılbaşı Ayarı

Milli Piyango biletinin kumar sayıldığı ve yılbaşı kutlamalarının doğru bulunmadığı şu günlerde Şahan Gökbakar’dan tartışmalı iki konu hakkında paylaşım geldi. Önce evlerinde süsledikleri yılbaşı ağacının fotoğrafına, “Size ne kardeşim Biz kutluyoruz! Kendi dalganıza hadi bakim” not düşen Gökbakar, sonrasında Milli Piyango bileti paylaşıp ; “Hani devletin kurumu var ya Milli Piyango, çam ağacı süsleyip koymuş...” ifadelerini kullanıp tatlı sert açıklamada bulundu.

Şahan’dan Yılbaşı Ayarı
Şahan’dan Yılbaşı Ayarı Meltem Yuksel
Bu içerik 721 kez okundu.

Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar ile yeni yıl için çam ağacı süsledi. Çektiği fotoğrafı da Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan şovmen daha sonra Milli Piyango bileti paylaşımında bulundu.

Gelecek eleştirilere peşinen cevap veren oyuncu; “Yeni yıla hazırız. Ellerine sağlık Selom. Çok güzel oldu ağacımız. Hediyeleri çok merak ediyorum. Not: Aşağıya simdi hemen "yılbaşı diye bir şey yok, kutlanmaz, cam süslenmez vs." diyecekler çıkacaktır malum, onlara toplu bir "Size ne kardeşim Biz kutluyoruz! Kendi dalganıza hadi bakim" demiş olayım” yazdı.

Gökbakar, son günlerde kumar ve haram olarak görülen Milli Piyango bileti paylaşıp tatlı sert ifadelerle şu notu yazdı;  

"Yeni yılın gelişini kutlarken, çam ağacı süsleyip ailece mutlu olup eğlendiğimiz için binbir türlü hakaret, küfür, kafir, aşağılama 'Seni indirmesini biliriz', 'Filmine gitmeyelim de gör', 'Takipten çıkarayım da aklın başına gelsin' gibi ağır tehdit mesajları yazanların kaçında bu biletten var merak ediyorum. Hani devletin kurumu var ya, çam ağacı koymuş süsleyip çünkü üstüne... Kardan adama da Noel baba şapkası giydirmiş... O açıdan dedim! Rahatlayın biraz. Hayat mutlu anlar için. Mutlu yıllar..."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Muhabirleri Görünce Çılgına Döndü

Şahan Gökbakar Selin Gökabakar Instagram Yeni Yıl Yılbaşı Milli Piyango Bileti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500