Sahnede Fenalaştı

Diamond Elite Platinum Plus adlı gösterisi için geçtiğimiz akşam sahneye çıkan Cem Yılmaz, gösterisi esnasında fenalaştı.

Sahnede Fenalaştı
Sahnede Fenalaştı Meltem Yuksel
Bu içerik 1228 kez okundu.

Diamond Elite Platinum Plus adlı gösterisi için geçtiğimiz akşam sahneye çıkan Cem Yılmaz, gösterisi esnasında fenalaştı.

Kendisini izlemeye gelen seyircilerin önünde kötü anlar yaşayan Cem Yılmaz’ın o anlarına tanıklık eden isimlerden Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla o anları şöyle anlattı: “Başta herkes şaka sandı. “Cidden iyi değilim” deyince herkes dondu kaldı”

Hatipoğlu, Twitter hesabından; “Cem Yılmaz gösteride fenalaştı. Başta herkes şaka sandı. Kulise yönelip, “Cidden iyi değilim” deyince herkes dondu kaldı. Sonrasında anonsla ve 20 dakika gösteriye ara verildi. Yarım saate bomba gibi döndü. Tansiyonu düşmüş ama korkuttu sonrası kahkahalar. Geçmiş olsun üstat” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada " Dün akşamki gösterimde biraz rahatsızlandım, doğru...Şimdi iyiyim. Dünkü seyircime sevecen, dostane yaklaşımlarından dolayı tek tek teşekkür ederim...Eve kadar zahmet eden magazin basınındaki arkadaşlar da kusura bakmasınlar kendimi hasta hissederken şakalaşamadım..." dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İmamoğlu'na Destek Verdi Programı İptal Oldu

 

 

 

Diamond Elite Platinum Plus Cem Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500