Sahnede Mendil Salladılar

Yaz konserleri kapsamında Bodrum'da bulunan antik tiyatroda konser veren ünlü şarkıcı Candan Erçetin'e Kardeş Türküler Grubu da eşlik etti.

Sahnede Mendil Salladılar
Sahnede Mendil Salladılar Nilay Işık
Bu içerik 2026 kez okundu.

Bodrum Antik Tiyatro'da yaz konserleri kapsamında sahne alan ünlü şarkıcı Candan Erçetin'in konserine Kardeş Türküler Grubu da eşlik etti.

Anadolu'dan Balkanlar'a, Mezopotamya'dan Kafkaslara kadar pek çok özgün sesi harmanlayışıyla bilinen ünlü grup Kardeş Türküler, açık hava sahnesinde konser veren Erçetin'le birlikte yepyeni şarkılar ile sahne aldı. Ortak eserleri olan parçaları da konser süresince dinleyicileri ile buluşturan ikili, unutulmaz bir konsere imza attı.

Türkçe, Kürtçe, Rumca ve Ermenice şarkılar seslendiren Kardeş Türküler'in ardından sahneye çıkan Erçetin, Yunanca ve Türkçe olarak seslendirdiği 'Sallasana Mendilini' şarkısıyla büyük beğeni topladı.

Yaklaşık 3 bin seyirci tarafından seyredilen konser için Candan Erçetin ile Kardeş Türküler grubu 2 saat sahnede kaldı.

candan erçetin candan erçetin sallasana mendilini candan erçetin bodrum candan erçetin bodrum antik tiyatro candan erçetin bodrum konser candan erçetin kardeş türküler kardeş türküler kardeş türküler bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500