Saldırganı Yeniden Gözaltına Alındı

Eskişehir'de aranjör Emrah Karaduman'ı bıçakla yaralayan saldırgan yeniden gözaltına alındı.

Saldırganı Yeniden Gözaltına Alındı
Saldırganı Yeniden Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 1175 kez okundu.

Eskişehir’de 2 gün önce ünlü Dj ve besteci Emrah Karaduman ve şoförü Volkan Karaca’yı bıçakla yaralayan şüpheli Enis Duman yeniden gözaltına alındı.

Olayın ardından polis ekipleri tarafından yakalanan şüpheli, çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol kararı ve yurt dışına çıkış yasağıyla serbest bırakılmıştı. C.Savcısının itirazı üzerine şüphelinin Emek mahallesinde bugün öğlen saatlerinde yeniden gözaltına alındığı, hastanedeki sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

 Enis Duman, yeniden gözlatına alınmadan önce  sosyal medya hesabında, saldırıyla ilgili üzgün olduğunu belirtti, olayı anlattı.

Bir gece kulübünde sahne almak için gelen Emrah Karaduman, otel girişinde şüpheli Enis Duman tarafından bıçaklı saldırıya uğramıştı. Enis Duman, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağıyla önceki gün serbest bırakıldı. Bıçaklı saldırgan, serbest bırakıldığı günün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla üzgün olduğunu bildirerek, olay anını anlattı.

“Dünyadaki Hiçbir Şey İnsanların Canını Yakmaya Değmez”

Duman sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle arkadaşlardan binlerce defa özür diliyorum gerek plotonik aşk olsun, gerek tesadüf, gerek kasıt olsun anladım ki dünyadaki hiçbir şey insanların canını yakmaya değmez. Mahkemenin kararı ile serbestim, ama tekrar bozulabilir diye düşünüyorum. Bunu söylemeseydim çok daha üzülecektim masum kalmayı ve öyle ölmeyi tercih ederim. Bununla asla zerre kadar gurur duymadım ve duymayacağım.”

“O Öfkeyle Gittim Ama Görünce İyi Bir İnsan Olduğunu Düşündüm”

Ayrıca ünlü Dj ve besteci Emrah Karaduman ve şoförü Volkan Karaca’yı bıçakla yaralayan Duman, o geceyi şöyle anlattı:

“O öfkeyle gittim ama görünce iyi bir insan olduğunu düşündüm vazgeçecektim belki ama korumasının tutarsız davranışı beni o anda etkiledi. Orada kalamazdım galiba, belki onlarda istemeyecekti diye düşünüyorum istesinler ya da istemesinler beni dost olarak görmelerini isterdim her ne kadar olmasa da Bundan sonra hiçbir şey yazmayacağım uzun bir süre”

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ciciş Esra'dan Yeni Açıklama: Hayvan Gibi Tecavüz Etti

Emrah Karaduman Aleyna Tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500