Şallı'nın Sevgilisi Baba Olmak Üzereymiş

Ebru Şallı'nın evli çıkan sevgilisi Uğur Akkuş açıklamasında evliliklerinin 3 yıl önce bittiğini ve boşanma aşamasında olduklarını söylemişti, ancak eşi Gonca Akkuş 2 aylık hamile çıktı.

Şallı'nın Sevgilisi Baba Olmak Üzereymiş
Şallı'nın Sevgilisi Baba Olmak Üzereymiş Ecem Şenol
Bu içerik 1234 kez okundu.

Manken Ebru Şallı ile evli sevgilisi Uğur Akkuş dün 3 aydır seviyeli, dürüst, doğru ve saygılı bir ilişkileri olduğunu, evlilik kurumuna saygılarını büyük olduğunu ama zaten 3 yıldır boşanma aşamasında olduklarını açıklamıştı. Aldatılan eş Gonca Akkuş'un 2 aylık hamile olduğu anlaşıldı.

Uğur Akkuş'un 10 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Gonca Akkuş'tan şok bir itiraf geldi. Aldatılan eş yaptığı açıklamada Şallı’nın kocasına 'Hemen boşan, evlenelim. Yoksa imajım zedelenir' diye baskı yaptığını, 2 aylık hamile olduğunu ve gebeliği sonlandıracağını duyurdu.

Uğur Akkuş'un 2007'de evlendiği Gonca Akkuş ihanet ve boşanma olmasaydı bu bebeği doğuracağını ama vazgeçtiğini, böyle bir üzüntü ve sinir bozukluğu içinde üçüncü kez anne olamayacağını aktardı. Gonca Akkuş ayrıca, doktordan randevu aldığını gebeliği bitireceğin, eşinin hamile olduğunu bilmediğini belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eliz ve Beran Çifti Ayrıldı

 

Ebru Şallı İhanet Evlilik Çocuk Gonca Akkuş Uğur Akkuş Aldatma Açıklama Kürtaj Boşanma Sevgili Hamilelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500