“Samimiyetsiz”

Geçen hafta babası Suat Esendemir'in ölümüyle zor günler geçiren Rıza Esendemir, Karaköy'de görüntülendi. Radyocu, babasının cenazesine çelenk gönderen eski eşi İrem Derici için samimiyetsiz yorumunu yaptı.

“Samimiyetsiz”
“Samimiyetsiz” Meltem Yuksel
Bu içerik 940 kez okundu.

Geçen hafta babası Suat Esendemir'i kaybeden Rıza Esendemir, önceki gece Karaköy'de görüntülendi. Babasının ölümünün ardından zor günler geçiren radyocu, günlerdir evden çıkmadığını arkadaşlarının ısrarını dayanamadığını söyledi.

Muhabirlerin "Başınız sağ olsun. Eski eşiniz İrem Derici sizi arayıp baş sağlığı diledi mi?" sorusuna Rıza Esendemir, "Sağ olsun çelenk göndermiş. Benim için ne kadar da samimiyetsiz bir çelenk o. Onu yollamak yerine bir telefon açsa daha samimi olurdu. 1996-1997 yıllarında bir ilişkim olmuştu. O kızcağız, annemin numarasını bulup aramış. Üzüntülerini iletmiş. Çok şaşırdım böyle bir vefaya. Sağ olsun.

Tabi ben bu durumu İrem'e bağlamak istemem. Ama biz onunla kavgalı veya dövüşlü boşanmadık. Keşke beni aramasa bile annemi arasaydı. O hastanedeyken, ben en sevdiği çiçekleri yolladım. Yoğun bakımda olduğu için gitmedim hastaneye. Gerçi o oradayken bile selfie paylaştı, neyse. İrem'in babası (Hulisi Bey) rahmetli babamın arkadaşıydı. Sağ olsun o aradı, tekrar teşekkür ederim" cevabını verdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dolandırıcılık Davasında Karar

 

 

 

Suat Esendemir Rıza Esendemir Karaköy Çelenk İrem Derici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500