Şantaj Davasında Karar Çıktı

Ünlü oyuncu Wilma Elles, eşi Kerem Göğüş ve avukatı Talha Aslan hakkında, açılan davada karar verildi.

Şantaj Davasında Karar Çıktı
Şantaj Davasında Karar Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1598 kez okundu.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, eşi Kerem Gögüş ve avukatı Talha Aslan’ın Elles’in 2015 yılında başrol oynadığı ’Zilin Sesi’ filminden alacağı ücretin 52 bin lirasını tahsil edemedikleri için yapımcıya şantaj ve tehditle zorla senet imzalattırdıkları iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Genel Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma tamamlandı.

Geçtiğimiz günlerde Wilma Elles, Kerem Göğüş ve avukat Aslan’ın ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadelerini alan savcılık kararında, şüphelilerin Elles’in başrolünde oynadığı ’Zilin Sesi’ adlı filmin galasında yapımcı Esen Murat Özteke’ye medyaya rezil edecekleri ve gala gecesini mahvedeceklerini söyleyerek zorla 50 bin TL’lik senet imzalattıkları iddiasıyla soruşturma başlatıldığı anlatıldı.

Şikayetçi Özteke ile şüphelilerin ifadeleri ve dosyaya sunulan evrakları değerlendiren savcılık kararında, “Şikayetçinin oyunculuk sözleşmesi gereğince Elles’e ödemesi gereken ücretin bulunduğu, şikayetçinin oyuncuya senet vermeyi kabul ettiği, şüphelilerin senedi zorla aldıklarına dair yeterli delil bulunmadığı soyut iddia dışında delil bulunmadığı anlaşılmıştır” denildi. Savcılık bu nedenlerle kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sabah Çifti Boşanma Yolunda

Wilma Elles Kerem Gögüş Zilin Sesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500