Sapığı Şizofren miş

Hande Yener’in Cihangir’deki evine zorla girmeye çalışan ve cinsel tacizle suçlanan sapığı ruh hastası çıktı.

Sapığı Şizofren miş
Sapığı Şizofren miş Meltem Yuksel
Bu içerik 1668 kez okundu.

Geçtiğimiz aylarda Hande Yener’in evine zorla girmeye çalışan ve Karım ebediyen benimle olacaksın şeklinde cinsel taciz mesajları atan Recep G.’ye “atipik psikoz” teşhisi koyuldu.

Ünlü şarkıcının şikayeti üzerine 3 yıla kadar hapis istemi ve cinsel taciz suçu kapsamında Recep G.’ye dava açılıp sanatçıya 2 ay boyunca yaklaşmamasına kara verilmişti. Hakim karşısında ifade veren Recep G., Yener’le 2-3 senedir görüştüğünü, “Prenses”, “Harika” ve “Kraliçe” gibi şarkıcıya ait olduğunu iddia ettiği sosyal medya hesabı üzerinden tanıştıklarını söylemişti. Recep G., Yener’in kendisini sürekli farklı numaralardan aradığını ve Cihangir’de bulunan bir kafede defalarca Yener’le görüştüğünü iddia etmişti. Söylendiği gibi Yener’e ait eve zorla girmeye çalışmadığını anlatan sanık şarkıcının daveti üzerine evine gittiğini beyan etmiş ve  duruşmaya katılmayan Yener hakkında ise zorla getirme kararı çıkartılmıştı.

Verdiği ifadenin ardından mahkeme, Recep G.’yi akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu’na sevk etti. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde heyet karşısına çıkan Recep G.’nin “atipik psikoz” teşhisi koyuldu.

Recep G.’nin hastalığın etkisinde olduğu için işlediği iddia edilen suçun hukuki anlam ve sonuçlarını algılayamadığı ve işlediği suçun cezai sorumluluğunun olmadığı belirtildi. Recep G. için tedavi amaçlı akıl hastalarına özgü güvenlik tedbirlerinin uygulanması gerektiği söylendi.

 

hande yener hande yener dinle hande yener sapığı hande yener sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500