Şaşırtan Açıklama

Haftalardır boşanacakları iddia edilen Mustafa ve Emina Sandal’dan açıklama geldi. Sırp asıllı şarkıcı boşanma iddialarını yalanlarken popçu bunun tam tersini söyledi.

Şaşırtan Açıklama
Şaşırtan Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 842 kez okundu.

Mustafa ve Emina Sandal'ın evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmiş, hatta ikilinin kavga nedeninin ise Emina'nın müsrifliği olduğu öne sürülmüştü.

Çıkan haberlerin ardından Emina Sandal 'Üzülüyorum ve yıpranıyorum' dedi. Mustafa Sandal ise ilk kez sessizliğini bozdu ve şu sözlerle açıklamada bulundu; 

“Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal’la yaşadıklarımızı değerlendirme aşamasındayız. Elbette özel hayatımızın bize özel kalmasını istiyoruz, bugüne kadar bu hep böyle oldu ve olmaya devam edecek. ‘Para’ yüzünden kavga iddiaları da ‘Emina’nın çocuklarını terk edeceği’ iddiaları da asla doğru değil. Bu denli uzun süreli ilişkide olabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor. Biz bu süreçte sevgili eşimle, ailemiz ve çocuklarımız için en doğru kararı vereceğiz. Bu süreçte ailemizin ve iki çocuk annesi değerli eşimin yıpranmaması adına gerekli hassasiyetin gösterilmesini, özel hayatımızın bize özel kalmasını rica ediyorum. Bu konudaki son açıklamam budur.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel Aşk Yaşıyor

Mustafa Sandal Emina Sandal Sosyal Medya Boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500