Seda Sayan’a Suç Duyurusu

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu ‘Artık Susma’ programında "Yeşilçam ünlüsü olan annesini arayan adam" haberi izleyenleri giderek çileden çıkartmaya devam ediyor. İçlerinde Türkan Şoray, Nebahat Çehre, Filiz Akın, Hale Soygazi ve Hülya Koçyiğit gibi efsane isimlerin bulunduğu Yeşilçam’ın kadın oyuncularını zan altında bırakan iddia karşısında Hale Soygazi harekete geçmeye karar verdi.

Seda Sayan’a Suç Duyurusu
Seda Sayan’a Suç Duyurusu Meltem Yuksel
Bu içerik 1818 kez okundu.

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın Show TV ekranlarında sunduğu ‘Artık Susma' programında bir süredir gündemi meşgul eden Murat Şar isimli bir adamın annesi araması programda bazı Yeşilçam artistleriyle birlikte oyuncu Hale Soygazi de anne adayları arasında gösteriliyordu.

Sayan’ın bir süredir reyting uğruna Yeşilçam’ın dev isimlerini kullanması tepkileri de beraberinde getirdi. Konuyla ilgili harekete geçen sanatçı, suç duyurusunda bulunmak için savcılığa gideceği belirtildi.

Hale Soygazi'nin basın danışmanı Bircan Usallı Silan aracılığıyla yaptığı açıklama şu şekilde;

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Hale Soygazi'nin hakkında son günlerde yapılan programda, sanatçımız işaret edilerek şüphe yaratılmıştır.

Saldırı boyutuna varan bu kampanya devam ettiği için ve sanatçının ailesinin de isminin kullanılmasından dolayı; Hale Soygazi, yarın (4 Ekim Çarşamba) saat 11.30’da avukatıyla birlikte suç duyurusunda bulunacak ve yasal süreç başlatılacaktır.

Adliye çıkışında basın açıklaması yapılacaktır.

Yer: Çağlayan Adliyesi C Kapısı

Saat:11.30

Tarih: 4.10.2017 Çarşamba

 

 

 

 

MAGAZİNAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Jelena'dan Ozan Tufan'ın Paylaşımına Yanıt: 'Tanımıyorum'

Hale Soygazi Uğur Arslan Yeşilçam Türkan Şoray Nebahat Çehre Filiz Akın Hülya Koçyiğit Artık Susma Mahkeme Dava Show TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500