Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a Tokat Gibi Gönderme

Seda Sayan, Zuhal Topal’in Sunmuş Olduğu Evlenme Programına Gönderme Yaptı.

Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a Tokat Gibi Gönderme
Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a Tokat Gibi Gönderme Meltem Yuksel
Bu içerik 2109 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 

Fox Tv’’de yayınlanan Zuhal Topal’la isimli evlendirme programında sahte nikah memuru olayı oldukça tepkiler almıştı.

Star TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel isimli programda geçtiğimiz gün yapılan nikah töreninde Seda Sayan başka bir kanalda aynı şekilde evlendirme programı sunan Zuhal Topal’ gönderme yaptı.

Seda Sayan programda; Öncelikle nikah memurunu tanımak istiyoruz. Çünkü bu çok önemli! Bazı programalarda şimdi ismini vermek istemiyorum sahte nikah memurları oluyormu. Bizim canlı yayında kıymış olduğumuz 18. nikah törenimiz. İlk başta bize nikah memurlarımızı gönderen belediye başkanımıza her defasında teşekkür ediyoruz. Tıpkı bugün olduğu gibi Kağıthane Belediyesi nikah memuru Fazlı Kılıç beyfendiye teşekkür ettiğimiz gibi. dedi.

Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal’in sunduğu evlendirme programında sahte nikah memuru skandalı herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Topal’ın ulaştırılmasında görevli olan sözde nikah memuru Halis Bozkurt nikah memuru olarak ekran karşısına çıkartılmış hem stüdyoda olan konukları hemde ekran başında olan izleyicileri gözler önünde kandırmışlardı.Nikah masasında evlenmek için bekleyen Adnan bey ise hiç bir şey habersiz gelin adayı Nargile hanımı bekliyordu. Nargile hanımın nikaha gelmemesinden sonra sunucu Zuhal Topal’in söylemiş olduğu;  Adnan bey burada gerçekten de nikahı bekledi, o kadar hazırlık yapıldı sözler Topal’inde bu yalana ortak olduğunu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

 

 

Seda Sayan Zuhal Topal Uğur Arslan Evleneceksen Gel Sahte Nikah Memuru Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a Tokat Gibi Gönderme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500