Seda Sayan’ın Sözlerine Tepki

Uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen manken Ece Gürsel geçtiğimiz gün Seda Sayan’ın programına konuk oldu. Sperm bankasından hamile kalmak istediğini belirten Gürsel'e bir hayli ilginç cevap veren Sayan," Kız yazık ne inşaat işçileri var. Genleri güzel, tuttuğunu koparan bir inşaat işçisinden hamile kalabilirsin" önerisinde bulununca sosyal medyada yer yerinden oynadı.

Seda Sayan’ın Sözlerine Tepki
Seda Sayan’ın Sözlerine Tepki Meltem Yuksel
Bu içerik 854 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen manken Ece Gürsel geçtiğimiz gün Seda Sayan’a konuk oldu. Programın magazin masasında yer alan Bilal Özcan, mankene Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Bu konuyu annesiyle de konuştuğunu ifade eden Gürsel, Bilal Özcan'a "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti" şeklinde cevap verdi.

Tam o sırada söze giren söze giren Sayan verdiği tavsiyeyle herkesi şaşkına çevirdi. Şarkıcı "Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyorsunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var? " sözleriyle şoke etti. Ece Gürsel, Seda Sayan'ın bu çıkışına "Tanımadığım adamdan çocuk yapmam" sözleriyle cevap vermekle yetindi.

İnşaat İşçileri Sendikası Örgütlenme Sekreteri Yunus Özgür, Seda Sayan'ın sözlerine çok öfkelendiğini belirterek, “Zaten devlet, taşeron patronları inşaat işçisini insan yerine koymuyor. Bu tür programlarda da inşaat işçisi insan yerine konmuyor. Patronlar da inşaat işçisini para üreten bir makine gibi görüyor. Seda Sayan da bunun bir yansıması. Sanki inşaat işçilerinin ailesi yok, onların ahlak anlayışları yok, duyguları yok, damızlık gibi yansıtıyorlar. Bu Seda Sayan'ın kendi ahlak anlayışını yansıtıyor. Kendisine şarlatan diyebilirim” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yengenin Son Hali Şaşırttı

 

Seda Sayan Ece Gürsel Sperm Bankası Çocuk Manken Magazin İnşaat İşçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500