Sedat Doğan’dan Mektup Var

Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalanan ve hapse atılan Sedat Doğan, annesi Hicran Doğan’a mektup yolladı. Pişman olduğunu belirten Doğan, kızı Mia’ya kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklediğini yazdı.

Sedat Doğan’dan Mektup Var
Sedat Doğan’dan Mektup Var Meltem Yuksel
Bu içerik 1490 kez okundu.

Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan, Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalanmıştı ve hapse atılmıştı. Kaldığı hapishanenin rahibi aracılığıyla annesi Hicran Doğan’a 5 sayfalık bir mektup gönderdi.

Mektubunda kızına olan özlemini dile getiren Doğan’ın mektubunda;  "Benim güzel kızım. Hayatımın anlamı. Sana söz veriyorum, hayatın boyunca sana bir daha yokluğumu hissettirmeyeceğim. Çok yakında döneceğim"  ifadelerini kullandığı belirtildi.

Sedat Doğan 1 ay sonra kaldığı hapishaneden çıkacak ama yasalar gereği 6 ay daha Brezilya'dan ayrılamayacak. Adli kontrol sebebiyle 6 ay boyunca her gün emniyet birimlerine giderek imza verecek. Doğan'ın eski eşi Işın Karaca'ya 1 milyon TL borç bıraktığı önceki gün ortaya çıkmıştı. Karaca konula ilgili, "Kızımın velayetini alabilmek için boşanırken Sedat'a tüm servetimi, o güne kadar kazandığım her şeyimi vermek zorunda kaldım. Hayata sıfırdan başladım. Bir tek pırlanta yüzüklerimi satmadım çünkü onlar kızımın geleceği" dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Gülben Ergen’den Selülit Önlemi”

 

 

 

 

 

 

Sedat Doğan Hicran Doğan Brezilya Işın Karaca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500