Sedat Doğan’ın Yardım Çığlığı

Brezilya’da sokaklarda yaşayan Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, ‘Duymayan Kalmasın’ ekibine Türkiye’ye gelmek istediğini ve bunun için de yardım istediğini açıkladı.

Sedat Doğan’ın Yardım Çığlığı
Sedat Doğan’ın Yardım Çığlığı Meltem Yuksel
Bu içerik 1771 kez okundu.

Türkiye'de içlerinde ünlü isimlerinde bulunduğu kişileri dolandırdığı iddia edilen ve hakkında suç şikayetleri bulunan Sedat Doğan, geçtiğimiz haftalarda Brezilya'da hırsızlık yaparken güvenlik kamerasına yakalanmıştı.

Brezilya polisleri tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Doğan, artık Türkiye'ye dönmek istediğini açıkladı.

Brezilya'da sokaklarında yaşayan ünlü isme Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ ekibi ulaştı. Doğan yaptığı açıklamada: 'Lütfen bana annem ya da her hangi birisi uçak bileti göndersin. Artık buradan kurtulmak İstanbul’a evime dönmek istiyorum’ ifadelerini kullandı.

Daha önceki günlerde programa bağlanan Sedat Doğan'ın annesi oğullarına 7 ayda 100 bin TL'ye yakın para gönderdiklerini, ne var ne yoksa sattıklarını ve son bir kaç aydır para göndermediklerini çünkü uyuşturucu kullanmak için hırsızlık yaptığını söylemişti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ringlerin Kraliçesinden Rakibine Öpücük

Sedat Doğan Işın Karaca Brezilya Uyuşturucu Polis Duymayan Kalmasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500