Selçuk Yöntem Babam Gibi

Geçtiğimiz hafta Hürriyet Cumartesi Jürisi tarafından ‘Yılın en iyi kadın oyuncu’ ödülüne layık görülen Gonca Vuslateri, verdiği röportajında samimi açıklamalarda bulundu.

Selçuk Yöntem Babam Gibi
Selçuk Yöntem Babam Gibi Meltem Yuksel
Bu içerik 3144 kez okundu.

‘Anne’ dizisinde başarılı bir performans sergileyen ve oldukça beğeni toplayan Gonca Vuslateri, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Canlandırdığı Şule karakterinin özeleştiriye açık olmadığını ve mutluluk körü olduğunu belirten Vuslateri, sokakta hiç kötü tepki almadığını tam tersine kendisine sarılanların çok fazla olduğunu ifade etti.

Evliliğinde bir yılını dolduran sanatçı anne olmayı çok istediğini fakat evliliklerinin dördünce yılında düşündüğünü, aralarında büyük bir şefkatin ve gerçekleştirmek istedikleri hayalleri olduğundan bahsetti.

Orta birinci sınıftayken anne ve babasının boşanması yüzünden büyük sıkıntılar yaşadığını dile getiren Vuslateri, annesine hayran olduğunu ve çok kitap okuyan bir kadın olduğunu söyledi.

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde gezip çalıştığını ve balon şişirmeden, beyaz eşya tanıtımına kadar her işi yaptığını anlatan oyuncu, Bodrum’da boynuna tepsi asarak meşrubat sattığı sırada kendisini Selçuk Yöntem’in gördüğünü ve oyuncu olup olmadığını sorduğunu ifade etti. Meşrubatların ağırlığı yüzünden sırtının çöktüğünü fakat usta oyuncunun hepsini satın aldığını belirten Gonca Vuslateri, o gündem beri kendisini babası gibi gördüğünü belirtti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nejat İşler İstifa Etti

 

Gonca Vuslateri Selçuk Yöntem Bodrum Dizi Anne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500