Semih Saygıner Sevgilisiyle Görüntülendi

Dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner, önceki akşam oyuncu sevgilisi Şenay Gürler ile görüntülendi. Nişantaşı’nda bir mekânda baş başa sohbet edip şarap içen çift gazeteleri görünce kısa süreli panik yaşadı.

Semih Saygıner Sevgilisiyle Görüntülendi
Semih Saygıner Sevgilisiyle Görüntülendi abbas kaya
Bu içerik 13343 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

SEMİH SAYGINER SEVGİLİSİ ŞENAY GÜRLER İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner,  önceki akşam oyuncu sevgilisi Şenay Gürler ile görüntülendi. Nişantaşı’nda bir mekânda baş başa sohbet edip şarap içen çift gazeteleri görünce kısa süreli panik yaşadı.

Nişantaşı’nda Atiye Steak House’da ilk kez görüntülenen çiftin keyfinin yerinde olduğu görülüyordu. Basın mensuplarından çekim yapmamalarını isteyen Semih Saygıner, “Çekmeyin kardeşim” diyerek tepki gösterdi. Oyuncu Şenay Gürler, yüzünü saklamaya çalışırken Saygıner’in rahat davranışları dikkatten kaçmadı. Görüntülendiklerini anladıktan sonra güneş gözlüğünü takarak kamuflaj olmaya çalışan Şenay Gürler ve sevgilisi Semih Saygıner, sipariş verdikleri yemeklerini hızlı bir şekilde yiyerek Nişantaşı’ndan ayrıldı

Geçtiğimiz aylarda Bilardoya yıllar sonra tekrardan dönerek Türkiye Şampiyonu olan Semih Saygıner Saygıner Türkiye Şampiyonasından sonra şimdide Dünya Şampiyonasına hazırlandığını belirtmişti. Oyuncu Sevgilisi Şenay Gürler ile sık sık görüntülenen Saygıner, Dünya şampiyonası için hazırlık yaptığını dile getirmişti.

Türkiye’de bilardonun sevilmesini ve tanınmasına büyük katkısı olan Semih Saygıner, 1994’te ilk Dünya Bilardo Şampiyonluğunu kazanmıştır. Dünyada "Mr. Magic" (Bay Sihir) ya da "The Turkish Prince (Türk Prensi)" lakaplarıyla tanınan Saygıner, Türkiye’de bilardonun federasyon haline gelmesini sağlayan kişidir. Hollanda liginde 9 yıl, Portekiz liginde 3 yıl profesyonel oyunculuk yapan,  Saygıner, bilardo literatürüne "Semih Saygıner Magic Shots" (Semih Saygıner'in Sihirli Vuruşları) olarak geçmiştir.  

Semih Saygıner, 1995 yılında kendisi gibi bilardo oyuncusu olan Aygen Berk ile evlenmiştir.  Bu evliliğini kısa sürede bitiren Saygıner, Aygen Berk ile Türkiye Bilardo Federasyonu’nun kurulmasına katkı sağlamışlardır. Saygıner, 1996-1997 yılları arasında bilardo federasyonunun başkanlığını yürütmüştür.  

Çeşitli reklam filmlerinde de ekran karşısına çıkan Saygıner, 2009 yılında İtalyan ıstaka üreticisi Longoni’nin reklamlarında boy göstermiştir. 

semih saygıner kim semih saygıner ve sevgilisi şenay gürler şenay gülerin sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500