Semih ve Serkay Kavgası Diskalifiye mi Getirecek?

Bugün akşam yayınlan Survivor 2016’da büyük bir heyecan vardı.

Semih ve Serkay Kavgası Diskalifiye mi Getirecek?
Semih ve Serkay Kavgası Diskalifiye mi Getirecek? Meltem Yuksel
Bu içerik 3218 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı ada konseyine oldukça rahat gitti. Konseyde elenmesi için Yunus Günçe’nin adı çıktı.

Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan Semih ise Avatar Atakan’ın adını söyledi. Survivor 2016’nın yeni yayınlanan tanıtım fragmanında Semih ve Serkay’ın dokunulmazlık oyununda aralarında geçen kavga büyük merak uyandırdı. Daha öncede Zafer ile aralarında geçen kavga diskalifiye ile sonuçlanmış ve Zafer Survivor 2016'ya istemeden de olsa veda etmek zorunda kalmıştı.

Acun Ilıcalı’nın, "Arkadaşlar sakin, Serkay sakin "uyarılarına rağmen birbirlerine temasta bulunan yarışmacıların akıbeti ise yarın akşam belli olacak.

Haziran ayının sonunda Kıbrıs’ta final yapacak olan Survivor 2016’da yarışmacılar arasında hırslı mücadele ve heyecan son hızla devam ediyor. Yarışmacıların bazen haftalar boyunca aç kalmaları ister istemez davranışlarına da yansıyor. Her iki takımda da 5’er kişinin yarıştığı Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler ’de bu hafta bir kişi daha elenecek. Pazartesi akşamı oynanacak olan 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı olursa karşı takımdan da iki kişi daha eleme potasına girecek. Eğer oyunu ünlüler takımı kaybederse elenmesi için bir isim daha yazmak zorunda kalacaklar.

Survivor macerasına kimin veda edeceği ise Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde,  sms oylaması sonuçlarına göre ada konseyinde Acın Ilıcalı açıklayacak.

Survivor 2016 survivor izle survivor semih survivor serkay son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500