Sen de Tek Eşliysen...

Sevgilisi Duygu Su Gülpınar tarafından pilates yaptığı görüntülerin paylaşılması üzerine magazin gündeminde büyük yankı uyandıran ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Sen de Tek Eşliysen...
Sen de Tek Eşliysen... Nilay Işık
Bu içerik 2647 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan genç sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile birlikte pilates yaptığı görüntülerle olay yaratan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisinin pilates görüntülerini paylaşması üzerine yorum yapan Ağaoğlu; bir yıldır pilates yaptığını, isteyenin istediği şeyi söyleyebileceğini ve görüntüleri paylaşan sevgilisine hiç kızmadığını açıkladı.

'Ağa'nın karizması çizilemez' ifadelerini kullanan ünlü iş adamı; o görüntülerde keyifli, sağlıklı, mutlu ve genç bir adamın bulunduğunu, son derece şeffaf bir erkek olduğunu ve bağırsağının içinin dahi göründüğünü söyledi.

Çocuklarının annelerinin kutsal olduğunu ifade eden Ağaoğlu; şu an bir sevgilisinin olduğunu, aynı anda birkaç kadınla aşk yaşamadığını ve tek eşli olduğunu belirtti.

Hakkında ortaya atılan magazin haberlerinde sık sık yaşına değinilmesi konusundan hoşlanmayan Ali Ağaoğlu konuyu ti'ye alarak nüfus yaşının 22, gönül yaşının 18, zeka yaşının ise 8 olduğunu söyledi.

ali ağaoğlu kızı ali ağaoğlu ali ağaoğlu eşleri ali ağaoğlu sevgilisi ali ağaoğlu eski sevgilisi ali ağaoğlu yeni sevgilisi duygu su gülpınar ali ağaoğlu duygu su gülpınar ali ağaoğlu spor ali ağaoğlu pilates
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500