Sen misin Sınav Kağıdını Paylaşan?

'Cevapsız Çınlama' parçasıyla müzik dünyasına ani bir giriş yapan 16 yaşındaki Aleyna Tilki, sınav kağıdını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı için disiplin cezası aldı.

Sen misin Sınav Kağıdını Paylaşan?
Sen misin Sınav Kağıdını Paylaşan? Nilay Işık
Bu içerik 1262 kez okundu.

Emrah Karaduman'la birlikte düet yaptığı 'Cevapsız Çınlama' parçasıyla müzik dünyasına ani bir giriş yapan ve kariyerinde emin adımlarla ilerleyen 16 yaşındaki Aleyna Tilki, sınav kağıdını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı için disiplin cezası aldı.

Yaşının küçük olması nedeniyle yoğun eleştirilere maruz kalan ve müzik kariyeri yanında okulunu da yürütmeye çalışan Tilki'ye disiplin cezası verildi.

Geçtiğimiz günlerde 100 puan aldığı fizik sınavının kağıdını Twitter hesabı üzerinden paylaşarak dikkatleri üzerine eken genç şarkıcı, sınav kağıdı paylaşmanın yasak olduğunu öğrenince gönderisini silmesine rağmen işe yaramadı.

Paylaşımı nedeniyle sınavı iptal edilen Tilki, öğretmenler kurulunun aldığı karar neticesinde sınava yeniden girerek önceki notuna yakın bir not aldı. Bütün derslerinden yeniden sınava girmesi kararı alındığı öne sürülen genç şarkıcının, çok istediği teşekkür belgesini kıl payı kaçırdığı ve ailesine ikinci dönem takdir alma sözü verdiği öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

EDHO Bomba Gibi Dönüyor
 
Aleyna Tilki Aleyna Tilki Annesi Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama Aleyna Tilki Kaç Yaşında Aleyna Tilki Yaşı Hadise İrem Derici Gülşen Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama Aleyna Tilki Disiplin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500