"Sen Tanıdığım En Yalaka İnsansın"

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman sosyal medya hesabı üzerinden eşi Ceren Kaplakarslan’a ateş püskürdü.

Meltem Yuksel
Bu içerik 1091 kez okundu.

Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Boşanma haberlerinin ardından Ceren Hanım’ın Mehmet Ali Erbil ve başka bir erkekle görüntülenmesi olayların tuzu biberi olmuştu.

Geçtiğimiz hafta Kaplakarslan’ın yazdığı iddia edilen barışma mektubu magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve daha sonra bu mektubu kendisinin yazmadığını tam tersi ünlü sanatçının yazdığını öne sürdü.Ceren, Instagram hesabında isim vermeden bazı insanların eksik yanlarını görmektense bunu başka insanların saflığına dil uzatarak kapatmaya çalıştıklarını söyleyere şarkıcıyı etiketledi ve; "Bu mektunu sen yazdın. Terbiyesi, git artık hayatımdan" notunu yazdığını iddia edildi.

Bu yazılanların ardından kızına sahip çıkan baba Atilla Kaplakarslan’ında; "Sen üzülme canım kızım, yapılan hiçbir şey yanlarına kalmayacak. Maddi manevi tazminat ödeyecekler" şeklinde kızının paylaşıma yorumda bulundu.

Eşinin yazdığı mektubu inkar etmesi üzerine  Rafet El Roman’dan cevap gecikmedi. Kaplakarslan’ın daha üç gün önce seni seviyorum dediğini belirten sanatçı; "Asıl sen söyle, sen ne zaman bu kadar duygusuz, acımasız ve hain bir insan oldun? Nefretin sahtesi olmazmış gerçekten. Bu mektup için bu kadar kin duyar mı insan. 3 gün önce seviyorum dediğim insana bu nasıl inkar ve yalan? Bu mektubu sen yazdın Ceren. Hatırlatayım sana nasıl ve ne zaman yazdığını. Baban hariç, diğer yorum yazanlara hiçbir sözüm yok, onlar bilmiyor. Atilla Kaplakarslan; sen hayatımda tanıdığım en yalancı, en yalaka, en y….k, en korkak insansın. Bak buraya yazacak kadar dürüstüm.” dedi.

rafet el roman ceren kaplakarslan aşk ınstagram kavga boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500