Senelerin Çapkını Serdar Ne Hallere Düştü!

MS hastası olduğu ve tedavi gördüğü bilinen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın, kullandığı ilaçlar nedeniyle unutkanlık yaşadığı öğrenildi.

Senelerin Çapkını Serdar Ne Hallere Düştü!
Senelerin Çapkını Serdar Ne Hallere Düştü! Nilay Işık
Bu içerik 3845 kez okundu.

MS(Multipl skleroz) hastası olduğu ve tedavi gördüğü bilinen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, kullandığı ilaçlar nedeniyle yaşadığı unutkanlık sonucunda yanındaki karısını hatırlamaz hale geldi.

Tatil yapmak için eşi Chloe Loughnan ile birlikte Bodrum'a giden Ortaç, geçtiğimiz gün X Beach'te objektiflere yakalandı.

Yoğun konser maratonunun ardından son derece yorgun düştüğü gözlenen ünlü şarkıcı, çoğunlukla şezlongunda dinlenmeyi tercih ederken; 22 yaş küçük eşi Chloe ise denizin ve güneşin tadını çıkardı.

Eşiyle yan yana şezlonglarda yattığı esnada ayağa kalkarak garsonlara eşinin nerede olduğunu soran Ortaç, herkesi şoka uğrattı.

Şezlongundan panik içerisinde kalkan Chloe Loughnan ise Ortaç'ın MS tedavisinde kullandığı ilaçlar nedeniyle unutkanlık sorunu yaşadığını açıklayarak çevredekileri sakinleştirdi.

serdar ortaç serdar ortaç hasta serdar ortaç ne hastası serdar ortaç unutkanlık serdar ortaç ms serdar ortaç chloe serdar ortaç eşi serdar ortaç karısı chloe lughnan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500