Şener Şen'e Bulunan Partner Estetikli Oldu

Yavuz Turgul'un senaryosunu yazdığı 'Yol Ayrımı' filmi için Şener Şen'e aranan estetiksiz partnerin estetikli oyuncu Ruhsar Öcal'ın olacağı öğrenildi.

Şener Şen'e Bulunan Partner Estetikli Oldu
Şener Şen'e Bulunan Partner Estetikli Oldu Ecem Şenol
Bu içerik 12044 kez okundu.

Yavuz Turgul’un hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini yaptığı, yapımcılığını ise TMC’nin üstlendiği “Yol Ayrımı” filminin çekimlerine başlandı.

Filmde başrolü Turgul’un daha önce “Eşkıya”, “Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”, “Muhsin Bey” ve “Av Mevsimi”nde de birlikte çalıştığı Şener Şen üstlendi. 7 yıl sonra ekrana dönen Şener Şen’e aranan partnerin estetiksiz olacağı konuşulurken, Şen’in partnerinin estetikli Ruhsar Öcal’ın olacağı netleşti.

Şener Şen'in başrollerini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Şerif Erol, Ruhsar Öcal, Mert Fırat ve Defne Kayalar’ın yer aldığı belirtilirken, filmin çekimlerinin İstanbul’da tamamlanacağı öğrenildi.

Filmde, tüm hayatını babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan Mazhar Kozanlı’nın geçirdiği ağır trafik kazasının ardından yaşadıklarının aktarılacağı ve kazadan sonra hayatında önemli bir yol ayrımına gelecek olan Mazhar’ın önündeki en büyük engelin, ailesi olacağı bir olay kurgusu olduğu da alınan bilgiler arasında.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mustafa Ceceli'den Sürpriz Boşanma

 

 

Şener Şen Yavuz Turgul Yol Ayrımı Film Set Fotoğraf Mert Fırat Partner Estetik Mazhar Kozanlı Ruhsar Öcal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500