Şener Şen'e Cumhurbaşkanlığı Ödülü

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülü'ne layık görülen usta oyuncu Şener Şen, ödülünü toplumsal barışa adayarak büyük takdir kazandı.

Şener Şen'e Cumhurbaşkanlığı Ödülü
Şener Şen'e Cumhurbaşkanlığı Ödülü Nilay Işık
Bu içerik 1684 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Türk sinemasının efsane isimleri arasında yer alan Şener Şen, layık görüldüğü Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülü'nü toplumsal barışa adayarak büyük takdir kazandı.

Sinema alanındaki ödülü kazanarak konuşma yapmak üzere sahneye çıkan Şen, canlandırdığı karakterlerin iyiye ve doğruya hizmet etmesi için özellikle çaba harcadığını açıkladı. Bir aktör için intihar sayılabilecek uzun yıllar boyunca istediği hikayeyi beklediğini belirten ünlü oyuncu; iyiyi, doğruyu ve güzeli arayan toplumların her zaman barış içinde yaşayacağına inandığını söyledi.

Aldığı ödülü toplumsal barışa bir katkısı olması umudu ile kabul ettiğini dile getiren Şener Şen, tören boyunca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında oturdu. Şener Şen'in filmlerinden alıntılanan kesitlerden hazırlanan biyografi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bir hayli güldürdü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Artık 'İçerde' Değil!
 
şener şen şener şen ödül şener şen yaşı şener şen kaç yaşında şener şen öldü mü şener şen erdoğan recep tayyip erdoğan şener şen recep tayyip erdoğan şener şen cumhurbaşkanlığı ödülü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500