“Seni Müjde Ar Gibi Cama Sıkıştırır…”

Kısmetse Olur isimli evlilik programında tanışıp evlenmeye karar veren Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli youtube kanalları üzerinden özel sırlarını ifşa ediyor.

 “Seni Müjde Ar Gibi Cama Sıkıştırır…”
 “Seni Müjde Ar Gibi Cama Sıkıştırır…” Meltem Yuksel
Bu içerik 5640 kez okundu.

'Kısmetse Olur' yarışması bittikten sonra evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli açtıkları youtube kanalında ve Instagram hesapları üzerinden bütün hayatlarını takipçileriyle paylaşıyor.

Son olarak youtube kanallarına yükledikleri videoda Erkoç eşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunarak; "Gıcık bir adam. Bunu böyle bilmezdim. Programdayken kendini tatlı ve concon gösterdi. Ayyy! Adamla bir haftadır tatildeyiz içinden ayı çıktı. Bildiğiniz ayı yani şehir magandası. Çok değişik. Trafikte bağırıp çağırıyor. Bana bağırıp çağırıyor. Kısa çıkma, onunla bununla çıkma... Yaaa çok değişik bir adam ne yapacağım bilmiyorum. Seviyorum da yani..." dedi.

Evli çift kavgalarını bile videoya çekiyor. Bir kavgalarında Nur’u arabanın dışında bırakan Batuhan; "3 kere özür dileyeceksin yoksa seni Müjde Ar gibi cama sıkıştırırım" diyor.

Instagram hesapları üzerinden ve açtıkları youtube kanalından evliliklerini sürekli teşhir eden çift aldıkları tepkileri pekte önemsiyor gözükmüyor. 

nur erkoç batuhan cimilli nur erkoç instagram batuhan cimilli instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500