Seni ve Aileni O Masada Yaşatmazlar

Bu akşam 66. bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yine heyecan dorukta olacak.

Seni ve Aileni O Masada Yaşatmazlar
Seni ve Aileni O Masada Yaşatmazlar Meltem Yuksel
Bu içerik 7790 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde Hızır Reis, Rüstem’in Türkiye’ye gelmesiyle birlikte kurduğu planları gerçeği dönüştürmeye ve abisinin intikamını alma yolunda ilerlemeye başlamıştı.

Masanın kurucularından birisi olan Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırmaya başlar. Ünal ve Suzi’nin ölmediği gerçeğinin ortaya çıkması artık an meselesi olduğu için, Hızır, masanın toplanmasını ister.

Toplantı öncesinde Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan kurdukları oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavırları son bulmaz.

Söz konusu şüphecilik olunca Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur aslında. Ünal, Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir.

Davut ise Hızır gibi fevri davranmaktan kaçınır ve bu durum da Ünal'da şüphe uyandırır.

İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini daha kuvvetli hale getirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına büyük belalar açacaktır.

Diğer taraftan Çakırbeyli aileside oldukça gergin bir duruma gelir. İlker’in ev ziyaretinden sonra Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre Çakırbeyli ailesine misafir olmak zorunda kalırlar. Meryem ise Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları son hız devam eder.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gecesi Karakolda Bitti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman ATV Dizi edho EDHO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500