“Senin Kafanı Gözünü Kırarım Karımla Konuşuyorsun”

Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi. Restoran çıkışında bir muhabirin sorusuna sinirlenen futbolcu, “Senin kafanı gözünü kırarım, karımla konuşuyorsun” diye bağırdı.

“Senin Kafanı Gözünü Kırarım Karımla Konuşuyorsun”
“Senin Kafanı Gözünü Kırarım Karımla Konuşuyorsun” Meltem Yuksel
Bu içerik 892 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi. Restoran çıkışında bir muhabirin sorusuna sinirlendi.

Başakşehir’de forma giyen ünlü futbolcu önceki akşam eşi, kardeşi Okan Turan ve onun kız arkadaşı ile Nişantaşı’ndaydı. Hep birlikte bir restoranda yemek yiyen aile, çıkışta otomobillerine doğru yürürken habercilerle sohbet etti.

Bir muhabirin “Aslı Hanım, eşinizin evinde düzenlenen sade bir törenle evlendiniz. Hayalinizdeki düğün nasıldı?” sorusu üzerine Doğan, elini ağzına götürüp fermuar işareti yaparak konuşmayacağını ima etti.

Muhabirin bu kez “Arda Bey konuşma yasağı mı getirdi?” diye sorması üzerine sinirlenen futbolcu, “Edepli ol, ne demek yasak. Senin kafanı gözünü kırarım, karımla konuşuyorsun” diye bağırdı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Durmak Yok Aşka Devam

 

 

Arda Turan Aslıhan Doğan Nişantaşı Okan Turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500