Serdar İçin Göğüslerini Büyüttü

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile olan birlikteliğini 2014 senesinde resmiyete döken Chloe Loughnan'ın, estetik operasyon geçirdiği öğrenildi.

Serdar İçin Göğüslerini Büyüttü
Serdar İçin Göğüslerini Büyüttü Nilay Işık
Bu içerik 2708 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın 2014 senesinde dünya evine girdiği Chloe Loughnan'ın, estetik operasyon geçirdiği ortaya çıktı.

Kendisinden tam 19 yaş büyük olan Ortaç ile olan evliliğini sürtüşmeli bir şekilde devam ettiren Loughnan, estetik operasyon geçiren tanıdık simalar arasına dahil oldu. 25 yaşındaki ünlü güzelin, göğüslerine silikon taktırmak için operasyon geçirdiği öğrenildi.

Bu gizli operasyon için İrem Derici'nin göğüs estetiği yaptırdığı hastaneyi seçme talihsizliğini gösteren Loughnan, ameliyatı gizlemeye çalışsa da başarılı olamadı. İnce görüntüsü ve düzgün fiziği ile büyük övgü toplayan Loughnan'ın, küçük göğüslerini büyütmek amacıyla ameliyat geçirdiği ve eşi Serdar Ortaç'ın da desteğiyle özel bir hastanede istirahatte olduğu öne sürüldü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Türk Milletine Bir Mesaj Var
 
Serdar Ortaç Serdar Ortaç Eşi Serdar Ortaç Karısı Serdar Ortaç Chloe Serdar Ortaç Chloe Loughnan Chloe Loughnan Chloe Loughnan Göğüs Chloe Loughnan Estetik Chloe Loughnan İrem Derici Estetik İrem Derici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500