Serdar Ortaç Konserinde Bomba Alarmı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde özel bir eğlence merkezindeki konseri esnasında fenalaştı.

Serdar Ortaç Konserinde Bomba Alarmı
Serdar Ortaç Konserinde Bomba Alarmı Tuğçe Tekin
Bu içerik 1476 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde özel bir eğlence merkezinde verdiği konser sırasında fenalaştı.

Bulgaristan’ın Türkiye’ye 30 kilometre uzaklıkta bulunan ve onlarca kumarhaneye sahip Svilengrand şehrinde, bomba ihbarı nedeniyle kırmızı alarm verildi. Özel bir kumarhane içerisinde bulunan yüzlerce insan tahliye edilirken, bölgeye sevk edilen bomba imha uzmanı ekipleri ve Bulgar polisler çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Bir süre salonun dışında bekletilen yüzlerce kişi, yoğun güvenlik önlemleri ile salon içerisine alındı.

Yaşanan tüm bu gerginliklere rağmen sahneye çıkan Serdar Ortaç, konsere gelenleri eğlendirdi. Son şarkısını söylediği sırada fenalaşan Serdar Ortaç baygınlık geçirdi. Bu sırada koruma ve görevlilerin yardımıyla sahneden indirilen Serdar Ortaç, konser alanından çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. Serdar Ortaç’ın MS hastalığından dolayı fenalaştığı tahmin ediliyor. Serdar Ortaç’ın sahneden çıkarılışı ise mekanda bulunan bir kişi tarafından telefonla görüntülendi. Bir süre sonra mekandaki korumalar görüntü alınmasını engelledi.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Güzel Oyuncuya Romantik Sürpriz

Bulgaristan Bomba Terör Serdar Ortaç Konser Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500