Seren Serengil Ateş Püskürdü

Seren Serengil, Gülben Ergen'i yayına konuk olarak alan 2. Sayfa sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı'ya ateş püskürdü.

Seren Serengil Ateş Püskürdü
Seren Serengil Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1340 kez okundu.

Gülben Ergen, ‘Duymayan Kalmasın’ programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil'e tedbir kararı aldırmıştı. Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil'in programında ve Instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürmesi üzerine, Serengil, 3 günlük hapis cezası almıştı. Serengil, 2.Sayfa'ya konuk olarak katılan Gülben Ergen'in açıklamaları sonrası çileden çıktı.

Son yıllarda hakkında kötü konuşanlara karşı hukuk yoluyla mücadele eden Ergen, yaşadığı süreci programda anlattı. Davalı olduğu kişiler hakkında da üstü kapalı göndermeler yaptı. Şarkıcı,  "Hakkımda konuşanlar, mahkeme kararına rağmen hakaretlerini sürdürdüler, sonucunda ceza aldılar" açıklamasıyla Seren Serengil’e göndermede bulundu.

Program bitiminde sosyal medya hesabı üzerinden 2. Sayfa sunucularını topa tutan Serengil, "Bazı insanlar nasıl gazeteci olabilmiş, nasıl bu kadar dramatize edip soramadıkları soruların arkasına sığınarak yine mağdur felsefesi yapıyorlar. Yalnız mısınız ağladınız mı diye diye gazetecilerin alt sınırı… Canınızı yaktılar ahh ahh vah vah ne kadar üzdüler seni, başınıza neler geldi. Yuh size ya ne bunların bedeli olanı olmamış gibi göstermek ah yazık vah yazık satılık kalemler bütün Türkiye lanet ediyor şu an ne yazık… Sizin programınıza katılmak size ayrıcalık değil o bittiği için programlara katıldı” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hande Erçel'den 'Deneme Çekimi' Tepkisi

Seren Serengil Gülben Ergen 2. Sayfa Gülşen Yüksel Salt Müge Dağıstanlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500