Seren Serengil İzdivaca Katıldı

Ünlü sunucu Seren Serengil, Zuhal Topal tarafından sunulan izdivaç programına katılarak olay yarattı.

Seren Serengil İzdivaca Katıldı
Seren Serengil İzdivaca Katıldı Nilay Işık
Bu içerik 2300 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Operasyon geçirerek midesini küçülttüğü günden beri magazin gündeminden düşmek bilmeyen ünlü sunucu Seren Serengil, Zuhal Topal tarafından sunulan izdivaç programına katılarak olay yarattı.

Ekranların sevilen magazin programı 'Duymayan Kalmasın'ın sunucularından biri olan Serengil, Zuhal Topal'ın izdivaç programına katılarak şaka yaptı.

Programın gözde damat adaylarından biri olan Azerbaycanlı Ali'ye 'Sibel' takma adıyla talip olan ünlü sunucu, stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Paravanın arkasındakinin Seren Serengil olduğundan haberi olmayan Ali, paravan açıldığında şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

Olayı Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Serengil, 'dünyalar tatlısı' olarak nitelendirdiği Zuhal Topal'ın programına katıldığını açıklayarak çok eğlendiğini belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'da Kim Elendi?
 
Zuhal Topal Zuhal Topal'la Zuhal Topal'la İzdivaç Zuhal Topal Hanife Hanife Gelin Adayı Hanife Hanife Serkan İzdivaç Seren Serengil Aramızda Kalmasın Seren Serengil İzdivaç Seren Serengil Instagram Seren Serengil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500